Než se voda z přírodních  pramenů dostane do našich domovů, je na své  cestě vystavena různým technickým vlivům,  což její kvalitě a vitalitě rozhodně neprospívá. Na tomto webu v sekci Živá voda představujeme a nabízíme několik různých technologii, které působí na molekulární  strukturu vody, kterou mění. Z vody  se tak stává úplně jiná, životodárná  tekutina.  Vodě z kohoutku vracíme sílu přírodních pramenů, kterou ztratila  na cestě k Vám. Díky pozměněné struktuře se voda jeví jako měkčí  a chutnější a vykazuje celou řadu dalších pozoruhodných vlastností, což je podrobněji popsáno v celé sérii doprovodných informativních článků a oborových referencí. Strukturovaná voda se vyznačuje  vysokou mikrobiologickou stabilitou a nižším povrchovým napětím, proto je oblast použití nabízných výrobků  tak široká. Vše je možné shrnout jednou větou: „Struktorovaná voda se používá všude tam, kde se používá voda.“

Naše technologie proto nalézají uplatnění v oběžných topných a chladicích systémech průmyslových podniků,  v rozvodech pitné vody v obytných a rodinných domech, v gastronomii,  v průmyslových pekárnách, pivovarech, hotelích a restauracích,  plaveckých bazénech i v zemědělství.   Rostliny zalévané takovou vodou jsou zdravější, chutnější, silnější a dosahují vyšších hektarových výnosů. Strukturovanou vodu mají rádi plavci v bazénech, které už oči nepálí a pokožka nesvědí z přebytku chloru, kterého se spotřebuje mnohem méně,  i zvířata,  kterým více chutná a lépe prospívají. Pozitivní vliv  na zdaraví lidí je rovněž měřitelný.  V průmyslu i ve službách, v průmyslových prádelnách, při odmašťování strojírenských výrobků či mytí aut má srukturovaná voda jedno společné – zvyšuje prací a odmašťovací sílu vody, proto  klesá  spotřeba pracích a čisticích prostředků a tím i energie, zlepšuje se přenos tepla a snižuje tvorba vodního kamene, který se díky pozměněné struktuře stává mazlavý a snadno odstranitelný. Všechny technologie působí i na stávající vodní kámen, který už máte v potrubí, a postoupně ho rozpouštějí.

Technologicky nabízené produkty dělíme do tří základních skupin:

  • Výrobky s informační vodou
  • Technologie se záznamovým materiálem v podobě kovu nebo kamene
  • Informační technologie s přenosem informace
  • Vířivé technologie
  • Filtrace

Všechny informační technologie (IT- pro vodu, jak je většinou neznáme) ve vodě zanechávají všechny mechanické a biologické nečistoty a působí výhradně na její vnitřní strukturu, proto je  fitlrace vody pro zdraví lidí důležitá. Mechanická i biologická filtrace by měla být předřazena všem prezentovaným energo-informačním technologiím.

Výkonově (objemově) v naší nabídce  najdete technologie na úpravu vody  pro  oblast použití od jedné sklenky přes průmyslový pivovar až k městskému  vodojemu. Uživatelsky výrobky  dělíme na doplňkový drobný sortiment, aby si každný mohl vše ověřit a vyzkoušet nejprve v malém pokusném měřítku. U každého z nabízených výrobků proto najdete doporučenou oblast použití, informaci, o jaký technologický systém jde a jaké z toho plynou  výhody, uživatelská omezení a doporučení.

Vše si můžete prohlédnout  podrobně pročíst a objedat v našem elektroickém obchodě. Pro řešení jednoho konkrétního případu většinou existují minimálně dvě vhodná  a protichůdná řešení, pokud máte potřebu s naší pomocí najít to pravé, neváhejte nás kontaktovat, rádi  Vám poradíme. Zaškrtnutím okruhu problému v kontaktním formuláři nám pomůžete lépe se zorientovat v tom, co vás zajímá. Naše nabídka rozhodně není konečná a průběžně ji doplňujeme.

Je nám ctí, že můžeme na našem trhu propagovat a nabízet moderní technologiie pro úpravu vody strukturováním, která v mnoha odvětvích lidské činnosti představuje průlomové řešení, potože Vodě vracíme  sílu a vitalitu přírodních pramenů.

Související dokumenty

Související produkty